• -
277 kez görüntülendi

‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’

‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’
9 Mart 2022 18:49

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla Dilovası’nda ki kadınların kadınlar gününü kutladı.

 “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ilçede ki kadınları unutmayan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, önce belediyede çalışan kadın çalışma arkadaşları ile kahvaltıda bir araya gelirken, ardından ilçe de ki çalışan kadınları ziyaret etti.  

Başkan Şayir’e AK Parti İlçe Başkan Vekili Av. Fevzi Karadaş ve AK Parti Dilovası Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut eşlik etti.  

KADIN PERSONELLE KAHVALTIDA BULUŞTU 

Kadınların bu anlamlı gününde onları yalnız bırakmayan Başkan Şayir, belediye de çalışan kadın personel ile Güllüova Restaurant’ta bir araya geldi. Programa eşi Nurcan Şayir ile birlikte katılan Başkan Şayir, “Her zaman aile kavramına önem verelim. Siz kadınlarımıza aile kavramı, vatan sevgisi için büyük görev düşüyor. Çocuklarımıza bu manevi duygulardan sakın mahrum bırakmayalım. Hayatımızın her alanında artık bizimle birlikte hayat mücadelesi veren kadınlarımızın başarısı, disiplini, özverisi bizlere örnek oluyor. Belediyemiz bünyesinde de çalışan kadınlarımızın belediyemize kattığı disiplini ve değeri görüyoruz. Kadın arkadaşlarımızla çalışmaktan oldukça mutluyuz. Her zaman aile kavramına önem verelim. Siz kadınlarımıza aile kavramı, vatan sevgisi için büyük görev düşüyor. Çocuklarımıza bu manevi duygulardan sakın mahrum bırakmayalım. İnşallah ilerleyen süreçte belediyemize daha çok katkı sunacaklardır. Belediyemizin yüzü sizlerle daha da güzelleşecek her birinize teşekkür ederek, Kadınlar Gününüzü kutlarım” dedi.

KADIN KURSİYERLERE ZİYARET 

Belediye de çalışan kadın  personelle kahvaltının ardından ilçe de ki eğitim kurumlarını ve çalışan kadınları ziyaret eden Başkan Şayir, İlçe Başkan vekili Av. Fevzi Karataş ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut’la birlikte KO-MEK Eğitim Merkezini, Kadın El Sanatları Kursu, Halk Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya geldiler. Kursiyerlerden çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Şayir ve beraberindekiler bayan kursiyerlerin Kadınlar Gününü kutladılar.  

ESNAF KADINLARDA UNUTULMADI 

Daha sonra ilçe de ki bayan esnafları da ziyaret eden Başkan Şayir ve beraberindekiler, İlçe de faaliyet gösteren Lider Kozmetik firmasını da ziyaret ederek bayan çalışanlarla bir araya geldiler. Kadın Çalışanların gününü kutlayan Başkan Şayir, tek tek karanfil hediye etti. 

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 99 queries in 0,368 seconds.