• -
605 views

Açılışa Davet

Açılışa Davet
4 Ağustos 2022 17:21

Türkiye’de açılış bayramları geleneğini başlatan ve 12 yıl önce ilk adımı atan Kocaeli, bir açılış bayramına daha hazırlanıyor.

STAND AÇILDI

Ak Parti Dilovası belediye önünde stand açtı. Dilovası Belediye başkanı Hamza Şayir’inde katıldığı tüm programlarda özellikle herkesi davet ettiği açılış bayramına ve belediye önündeki stantıda ziyaret ederek kendi eli ile davetiyeleri dağıttığı Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Ak Parti Dilovası meclis üyesi ve Dilovası Belediye başkan Yardımcısı Sinan Yaşar’nda yer aldığı, Ak Parti Dilovası Kadın Kolları başkanı Gülay Artut ve teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. Dilovası Belediyesi önündeki davet standı sonrasında da Dilovası’nda kurulan çarşamba pazarında bulunan vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı 10. Açılış Bayramı için broşür dağıtarak davette bulundular.

Türkiye’de açılış bayramları geleneğini başlatan Kocaeli, 10. Açılış Bayramı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı misafir edecek olmanın heyecanını yaşıyor. Kocaeli 10. Açılış Bayramı, 6 Ağustos Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla İzmit Milli İrade Meydanında saat 16.30’da yapılacak. Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ‘’Cumhurbaşkanımıza bol bol dua edin, gelin hep birlikte orada olalım ’’ sözleriyle tüm Dilovası halkını davet etti.  

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 92 queries in 0,422 seconds.