• -
5.295 kez görüntülendi

Ak Partili İzmit Belediye Meclis Üyesi Erkan Aksoy

Ak Partili İzmit Belediye Meclis Üyesi Erkan Aksoy
3 Mayıs 2020 03:32

Ak Partili İzmit Belediye Meclis Üyesi Erkan Aksoy “kahpe” paylaşımıyla ilgili kendini savundu, “Dikkat etmeden paylaştım” dedi.

İzmit Belediyesi’nin Ak Partili meclis üyesi Erkan Aksoy büyük bir ayıba imza atmıştı. Sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden bir gönderiyi paylaşan Aksoy, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in milletvekilliği döneminden kalma bir fotoğrafı, “Alan var mı uygun fiyata kiralık kahbeler” ifadeleriyle paylaştı. Söz konusu paylaşım Fatma Kaplan Hürriyet ile birlikte 15 milletvekilinin CHP’den istifa ederek grup kurması için İyi Parti’ye geçmesiyle ilgili fotoğrafı içeriyordu.

KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU
AKP’li bir ismin, bir kadın belediye başkanına “kahpe” yakıştırması yapılan gönderiyi paylaşması şaşkınlık yaratmıştı. Erkan Aksoy konuyla ilgili sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yayınladı. Aksoy eski açıklamasını silerek şu ifadeleri kullandı: “Cumhurbaşkanımıza ağır hakaret ve iftiralarıyla bizleri rencide eden CHP’li Engin Özkoç’a yönelik bir arkadaşımın hesabındaki paylaşımı kendi hesabımdan dikkat etmeden paylaştım. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yönelik özel bir itham ve kasıt olmadığı halde bu paylaşımdan yanlış anlamlar çıkarılması üzerine hemen hesabımdan kaldırarak, sildim. En çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde muhalefetin ayrıştırıcı, kin ve öfke nöbetlerine alet olmaktan üzüntü duyduğumu belirterek, kamuoyunun bilgilerine sunuyorum.”

Başkana Hakaret!

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,403 seconds.