• -
14.399 views

“Basiretsizlere Rağmen Kazandığımız Bilinsin”

“Basiretsizlere Rağmen Kazandığımız Bilinsin”
2 Ekim 2017 20:06

Diliskelesi  spor hafta sonu  Hereke Yıldız spor ile oynadığı maçta, hakem hataları ve gözlemcinin maça damga vuran hakaret ve küfürleriyle ilgili kamuoyuna yazılı bir açıklama yayınlamıştır.

Yazılı açıklama şöyledir;

KAMUOYUNA DUYURU!
Diliskelesi Spor Kulübü olarak galip geldiğimiz müsabaka sonrası yapılan bir açıklamadır. Yani kaybettiler suçu hakem ve gözlemcide arıyorlar bahanesi değil. Bu kınama yazısını okurken maçı tüm bu Basiretsizlere rağmen kazandığımız bilinsin. İki sezon üst üste şampiyon olurken felsefemiz doğru oyun, centilmenlik ve iyi niyetti. Elbette küçük çaplı hatalarımız oldu ve yapılan hatalara da iyi niyetli yaklaştık. Başarının önüne insan olgusunu koyduk. Hep hakem de insan, elbette hata yapar dedik. İzmit’te, Halıdere’de, Bahçecik ve Derbent’te adeta Dilovası takımı olmanın acılarını çektik. Ancak yine de maç sonları hakemlerimize küçük serzenişlerde bulunup hakkımız helaldir dedik. Geçmiş dönemler de yaşanan iktidar savaşları yüzünden federasyonu zor durumda bırakmak için bile bile yapılan hatalarla takımlar ve federasyonun karşı karşıya bırakıldığının da bilincindeyiz. Ancak İl hakem kurulu ve değerli başkanları Ersin Yıldırım hocamızın yaptığı çalışmaları, gayretleri 2 sezondur görüp taktir ediyoruz. İlk kez federasyon ve İl hakem kurulunun bu kadar uyumlu çalıştığına memnuniyetle şahitlik ediyor ve destekliyoruz. Kamuoyu ve İl Hakem kurulumuzdan beklentimiz idealist ve karakterli hakem arkadaşlarımızı destekleyip, ilçelere ve takımlara ön yargı ile bakan, kalbi, karakteri ve hakemliği kötü bu görev adamcıklarını içlerinden temizlemeleri.
Biz Diliskelesi Spor Kulübü olarak bu sezonu her zamankinden çok daha fazla önemsiyoruz. Çünkü bu yıl bizim için Emre Toprak Sezonu. Kardeşimiz Emre Toprak’ın yaşam için verdiği o güçlü mücadele de Diliskelesi’nin manevi önemini, gücünü çok iyi biliyoruz. Emre’miz için verdiğimiz bu mücadelede bizi ayak oyunları ile durdurmaya çalışanların oyunlarını o kirli boyunlarına dolayacağımızı başta İl Hakem Kurulumuz olmak üzere tüm spor kamuoyuna duyururuz. Maçın hakem triosu ve başta yeteneksiz, basiretsiz ve kötü hakemi Zülfükar Akça ile gözlemcisi olmak üzere bu tür operasyon insancıklarının temiz hakem camiasından temizlenmesi gerektiğini şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu tavsiyeyi yaparken de biz kendi hatalarımız için de iç eleştirimizi yapacağımızı deklare ediyoruz.
Son olarak Dilovası ve Diliskelesi’nin ileri gelenlerini, siyasi güçlerini, medyasını ve STK’larını bu ilçenin camialarına ve çocuklarına sahip çıkmak için göreve davet ediyoruz. Bizleri kolay lokma görenlere lütfen karşılık verin..
Diliskelesi ve Emre Toprak’ın bu büyük mücadelesini illegal yollarla engellemeye çalışanlar karşılığını dün olduğu gibi yarın da almaya devam edecektir.
Diliskelesi ağır taştır altında kalırsınız !! pusulamarmara

#OnurluOynaHakkınlaKazan #DiliskelesiAdamın
#EmreToprakCandır #CamiaGöreve
#SessizKalmakKorkaklıktır
#EmeğimiziYedirmeyiz #İskeleOrdusu 

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,400 seconds.