• -
32.960 views

“BEN DEĞİL BİZ KÜLTÜRÜYLE BİR DAHA İNŞA EDECEĞİZ”

“BEN DEĞİL BİZ KÜLTÜRÜYLE BİR DAHA İNŞA EDECEĞİZ”
12 Kasım 2018 15:41

Dilovası’nın sevilen ve tanınan simalarından Erdal Ecer onlarca insanın katılımıyla aday adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

Adaylık başvuru dosyasını Dilovası Ak Parti İlçe başkanı Osman Akbulut’a teslim etti. Erdal Ecer, desteklemeye gelen vatandaşlara adaylığı ve destekleri konusunda konuşmalarda bulundu.


Erdal Ecer şu açıklamalarda bulundu;

“Kıymetli arkadaşlarım, kardeşlerim, ağabeylerim ve yarının ana belirleyicisi aziz Dilovalılar,
Dilovası halkının tüm renklerine saygıyı esas alarak, ayrıştıran değil, birleştiren.. güçleştiren değil, kolaylaştıran, sorunlarına göz yuman değil, yüzleşen, sorun değil, çözüm üreten bir anlayışla düşlediğimiz Dilovası’ nı inşa etmek adına Ak Parti’ den Dilovası Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecine ön başvuru yapmış bulunmaktayım.
Bu anlamda görevde teveccühe mazhar olmak adına hiç bir zorluk karşısında yeise kapılmadan, el ele omuz omuza ilçemizi hakettiği yarınlara taşımayı asli görevimiz adlediyoruz. İltifat beklemeden, marifete talip olduğumuz gerçeğini bir an bile unutmadan, istikamet üzere Dilovası için toplumun tüm unsurları ile hareket edebilmeyi amacımız olarak belirlemekteyiz. İlçe halkının tümünü ilgilendiren kamu taleplerini biliyor ve yüklenmiş olduğumuz misyonu bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Herhangi birinin adamı olmak şöyle dursun, sadece Dilovası halkının ve vicdanının referansına ihtiyaç duyduğumuzu ve bu referansın motivasyon kaynağımız olduğunu / olacağını açıkça belirtmek istiyoruz.
Şahsım ve yol arkadaşlarım adına Dilovası’ nı yönetirim, yönetmeye talibim demek sureti ile sürece dahil olan tüm büyüklerimize, arkadaşlarımıza ve kardeşlerimize daha güçlü, vizyon sahibi, aksiyoner ve sadece Kocaeli’ de değil, tüm Türkiye’ de hak ettiği değeri fazlası ile gören bir Dilovası için attıkları, atacakları adımlarında hayırlara vesile olmasını diliyorum.Saygı, sevgi ve en kalbi duygularım ile…” dedi.pusulamarmara

 

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 95 queries in 1,143 seconds.