• (Alış) 0 TL
    • (Satış) 0 TL
    • (Alış) 0 TL
    • (Satış) 0 TL
33.458 views

“BENİM EN ÖNEMLİ MİSYONUM EĞİTİMDİR”

“BENİM EN ÖNEMLİ MİSYONUM EĞİTİMDİR”
14 Kasım 2018 03:09

Dilovası’nın sevilen tanınan ve hayırsever siyasetçi  iş adamı Hamza Şayir bende varım dedi.

Pazartesi günü adaylık başvurusunu Dilovası Ak parti ilçe başkalığına yapan Şayir; “ İmza üstünde istifa ettiğim teşkilatıma inşallah belediye başkanı olarak gelirim” dedi.

Hamza Şayir yaptığı açıklamada;

“İş hayatına şahıs firmasıyla başladım ve başarıdan başarıya uzanarak şimdi 300-400 kişilik bir şirket haline geldik.
Siyasete beni ilk davet edildiğimde , ilkinde düşündüm…
Ben ticaretle uğraştığımda aklıma ilk gelen soru “kiminle ne?”sorusudur
Ve bende beni ilk defa siyasete çağırdıklarında siyasetteki büyüyen çınarı Recep Tayyip Erdoğan’ı gördüğümde çıktığı yol Recep Tayyip Erdoğan’ın yolu olmalı dedim ve tabii ki Recep Tayyip Erdoğan dedim.”

“EN İYİ DUA İNSANIN ARKASINDAN YAPILAN DUADIR”

“Benim en önemli misyonum eğitimdir, bunu da yıllarca yaptığımız eğitime katkından görülmüştür. Bizler arkamızdan edilen dualar sayesinden bugünlere geldik.

Belediye başkanı adayı olurken bizler şuan ki belediye başkanı Ali Toltar’ın başarısız diye aday olmadık.

Her hangi vaatte bulunup bunu yaparım onu yaparım demiyorum. Yıllarca parti içinde bir çok yerde görev aldım, yönetim kurulu üyeliği, halkla ilişkiler birim başkanlığı , dış ilişkiler birim başkanlığını üstlendim ve dışarıdayken hep Ak Partili Hamza Şayir olarak anıldım ve kendimi öyle tanıttım.  Bizler belediyenin ve partinin yapılan bir çok işinden uzak durdum, bana göre bu bir dava idi ve ben de bu davayı tamamlamak adına uzak durdum bu işlerden.

Allah’ım gönlümüzden geçeni hakkımızda hayırlı eyle hakkımızda geçeni de  gönlümüzde hayırlı eyle, kimi seçerlerse seçsinler bizler davamızın peşindeyiz sadece kağıt üzerinden istifa ettik. Dilovası’n da iyi işler yapan herkese teşekkür ederim , burada bulunan Halit Yaşar’a burada olmayan Ercan Dalkılıç’a, Musa Kahraman, Cemil Yaman ve Ali Toltar’a da ayrı ayrı teşekkür ederim.    HAMZA ŞAYİR’E SALON AZ GELDİ

Başvuru yapan Aday adaylarla kıyasladığımızda Hamza Şayir farkını ortaya koyduğu görüldü. Sosyal medyada aday adayı olduğunu duyurduktan sonra bir kesimden ilgi gördüğünü dile getiren Şayir, Salonun tamamının dolu olmasına rağmen onlarca insanında dışarıda kaldığı da gözlerden kaçmadı.

HAMZA ŞAYİR?

1972 Ardahan doğumlu olan Hamza Şayir, ilk ve orta öğretimini Ardahan’da tamamladıktan sonra iş hayatına atılarak üniversite eğitimini iş hayatıyla beraber sürdürerek tamamladı. Evli üç çocuk babası olan Şayir, geçtiğimiz günlerde Şayir mühendislikten hisselerini satarak son bir yılda ihracata atılan Polirem Kimya A.Ş. kurarak iş hayatındaki başarısına başarı kattı.pusulamarmara

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 92 queries in 0,424 seconds.