• -
21.119 kez görüntülendi

Büyükgöz’den Çocuklara Hediyeler

Büyükgöz’den Çocuklara Hediyeler
24 Nisan 2020 14:39

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, ilçenin kırsal mahallelerindeki çocuklara çeşitli hediyeler ve Türk bayrağı armağan ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’den ilçenin kırsal mahallelerindeki çocuklara 23 Nisan hediyesi. Gazi Meclisin kuruluşun 100. Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, virüs salgınından korumak için evlerinden çıkamayan çocukları unutmayan Başkan Büyükgöz, ilçenin kırsal mahallelerinde hediyeler dağıttı. Mollafenari, Cumaköy ve Denizli mahallelerini belediye başkan yardımcıları Yusuf Burkut, Sedat Çelik ve Selamet Güner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, birim müdürleriyle birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, çocukların 23 Nisanını kutladı.

Çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Büyükgöz, çeşitli oyuncaklar, özel olarak hazırlanan eğitici kitaplar ve Türk bayrağı armağan etti. Bu sürpriz nedeniyle oldukça sevinen minikler, Başkan amcalarına teşekkür etti. Başkan Büyükgöz, çocukların ailelerinin Ramazan ayını da tebrik etti.    

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 91 queries in 0,334 seconds.