• -
14.124 kez görüntülendi

Çerkeşli 25 Puanda

Çerkeşli 25 Puanda
15 Aralık 2017 11:12

A Grubu mücadelesinde gülen taraf Çerkeşli oldu.

Birinci Amatör Küme A Grubu mücadelesinde gülen taraf Çerkeşli oldu. İki takım adına değer taşıyan maçta Çerkeşlispor, Yavuz Selimspor deplasmanında 7-2’lik galibiyetle ayrılarak haklı bir galibiyete imza atmayı başardı.

DOSTÇA DERBİ

Birinci Amatör Küme A Grubunda derbi heyecanı yaşandı. İki ekibimiz Yavuz Selimspor ve Çerkeşlispor, Beylikbağı stadında kozlarını paylaşırken önce dostluk sonra Çerkeşlispor kazandı. Oynanan randevuda Şemsettin (2) Tanju (2) Onur Örnek, Gürkan ve Semih ile skora giden Çerkeşlispor zirve yolunda değerli bir 3 puan elde ederken Yavuz Selimspor ise aldığı yenilgiyle ligde ateş hattına düştü.

ÇERKEŞLİ 25 PUANDA

Maç esnasında iki takım oyuncularının fair play dışına çıkmamaları, alkış alırken iki takım yöneticileri de dostluk mesajları verdiler. Maç sonrasında Yavuz Selim Başkanı Taner Aygün Çerkeşli cephesini tebrik ederken Çerkeşlispor Başkanı Mustafa Erdem de kalan maçlarda Yavuz Selim’e başarılar diledi. Bu skorla Çerkeşli puanını 25 yaparken Yavuz Selim ise 7 puanda kaldı. Çerkeşli gelecek hafta lider Bağdat ile Yavuz Selim ise Yavuzspor ile karşılaşacak.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 91 queries in 0,336 seconds.