• -
14.491 kez görüntülendi

Çerkeşli Farklı Galip

Çerkeşli Farklı Galip
16 Ekim 2017 17:51

Birinci amatör A grubunda Çerkeşli spor 3.haftada Yavuz Selim spor’u 4-0 gibi farklı bir skorla yendi.

Çerkeşli Yurt stadın da konuk takım Yavuz Selimi 4-0 gibi farklı bir skorla  mağlup eden Çerkeşli spor’un gollerini Şemsettin(2),Giray Yenici , Tuğberk Sarı‘dan geldi.

TARAFTARA TEŞEKKÜR

Üçüncü haftada 2.galibiyetini alarak puanını 6’ya çıkaran Çerkeşli spor desteklerini esirgemeyen taraftarlarına teşekkür ettiler.

Bu hafta evimizde oynadığımız maçımızı güzel mücadele ve futbol oynayarak galibiyet ile taçlandırdık, bu galibiyette taraftarımızın etkisi oldukça büyük. Önümüzdeki 2 hafta deplasmanda oynayacağız sonrası tekrar evimizde. Özellikle şunu belirtmek isteriz, özlediğimiz birlik ve beraberliği bu hafta tribünümüzde gördük futbolun ayrıştırılıcığı olmaz futbolun birlikteliği olur. Birlikte olursak çok daha güçlü oluruz. Bu vesile ile bizleri yalnız bırakmayan tüm taraftarımıza teşekkür ederiz. Önümüzdeki maçlardaki dahada kalabalık bir tribün desteği görmek istiyoruz. Çerkeşli Spor Arması, forması için mücadele eden bütün futbolcu kardeşlerimizi kutluyor daha nice galibiyetler görmek istediğimizi belirtiriz…

pusulamarmara

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 92 queries in 0,391 seconds.