• -
1.034 kez görüntülendi

Dalkılıç Yalanladı.

Dalkılıç Yalanladı.
20 Aralık 2021 18:40

“Ercan Dalkılıç Bingöllüler Derneğine Tepkili mi” başlık ile “Dilovası kurucu Belediye Başkanı Bingöllü Ercan Dalkılıç, Bingöllülülerin yeni Dernek hizmet binası açılışına katılmaması tüm dikkatleri çekti.” diyerek haber yapıldı. Bunu gören Ercan Dalkılıç haberi yalanladı.

Dün gerçekleşen Dilovası Bingöllüler Derneğinin yeni bina açılışına davetliler arasında Dilovası kurucu Belediye Başkanı Bingöllü Ercan Dalkılıç’ın olmayışının nedenini bilmeden muammalar içeren haber 41 havadis tarafından yayınlandı. Ancak Dayı – hala çocukları olan Dalkılıç ve Güneş’in aralarında herhangi bir sorun olunmadığı da toplumca bilinmektedir.

İşte o haber;

Haberin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Ercan Dalkılıç; “Kıymetli Dilovalı hemşehrilerim büyük emekler verilerek yapılan Bingöllüler Derneğinin Pazar günü olan açılışına rahatsızlığımdan dolayı katılamadım. Bugün bazı haber sitelerinde konulan alakalı çıkan haberler asılsızdır. Her zaman Bingöl’lü hemşehrilerimin yanındayım, Değerli Dernek başkanı ve yönetimini kutluyorum başarılar diliyorum.” paylaşımında bulundu.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Emir
    21 Aralık 2021 00:16

    Hep laf hastaymış tamam hastalığın geçince gidersin ozaman. Adamlar Hamza’dan önce müjdesini yazdı herseyde. Haberdar gazete bence 41havadis sizin gibi burnunuzun dibinde adam gay diyor haberi yapmadığınız gibi değil yalakasınız ben havadisden başka gazete tanımam bu haberde doğru. Ercan Dalkılıç siyaset yapmış sorunu yokmuş diye göreceğiz o derneğe gidip hayırlı olsun diyecek mi

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 95 queries in 0,396 seconds.