• -
1.673 views

Diliskelesi Şampiyon Oldu

Diliskelesi Şampiyon Oldu
23 Şubat 2017 22:06

Diliskelespor  – Taşköprüspor maçı diliskelesispor 5 – 3 ile galip geldi.

Diliskelespor  ‘Giy Formanı, Tak Atkını, Al Yerini’ sloganıyla tüm pozitif enerjileriyle bugün (23 Şubat) oynanan maç Diliskelespor  – Taşköprüspor 5 -3 ile sonlandı. Diliskelespor şampiyon oldu. Şampiyonluk sevincini havai fişek ve meşarelerle kutlanırken maç’a ilgi etkin rol aldı.

“BÜYÜK BAŞKAN”

Taraftar ve sporcular ‘büyük başkan’ sloganıyla Diliskelesispor başkanı Kenan Yılmaz‘a tezahuratta bulundular.Büyük bir coşku ile kutlandı araç kornanaları çalınarak sevinçlerini paylaştılar.

Diliskelespor  – Taşköprüspor maçında Dilovası belediye başkanı Ali Toltar,  Dilovası Ak Parti ilçe başkanı Osman Akbulut, Dilovası belediye başkan yardımcısı Muhittin Gültekin,Şayir mühendis sahibi işadamı Hamza Şayir, Dilovasıbelediyespor başkanı Recep Laç, Dilovası dernekler federasyon başkanı Ercan Güneş, Ekosder (Ekoloji ve Sağlık Derneği) başkanı İsmail Sami, Adder (Aktif Düşünce ve Bilinçlendirme Derneği) başkanı İsmail Yıldır  Denad (Dilovası Engelliler Derneği) başkan Samet Elden ve Dilovası belediyesi halk işler müdürü Nihat Kocabay ve bir çok taraftar olarak sporculara moral ve destek amacıyla yer aldılar.

“KENDİ KÜÇÜK YÜREĞİ BÜYÜK BERKAN”

Diliskelesi Spor Kulubü nün son maçına gelerek mahallesinin takımına destek çıkan Berkan Kocabay  takımın 2.golünden sonra sevincin vermiş olduğu coşkuyla ayağı takılıp tribünden düşüp,yaralandı.Çok şükür hayati tehlikesi yok başına iki dikiş atıldı ve taburcu oldu.

Kupayı takdim eden başkan Toltar şu konuşmaya yer verdi: “Siz sporcuları tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum. Bu akşam güzel bir şeye adım attınız.Sizler böyle başarılı oldukça kazandıkça bizler maddi manevi her türlü yanınızda olacağız.

Dilovası spor kulüpleri adını dışarda çok güzel duyurmaya başlayıp övgülerle anılıyor.Kupayı hakederek inanarak aldınız.”dedi.

İlçe Başkanı Osman Akbulut: “Yağmurda çamurda emek verip maçlara hazırlandınız.Bizler hep birlikte her  zaman yanınızda olup destek olacağız”dedi.pusulamarmara

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık hava

Taşköprüspor

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü, çim, açık hava ve doğa

Diliskelesispor

Görüntünün olası içeriği: açık hava

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Berkan
    8 Mart 2021 17:25

    İlk defa gördüm bu senede kafamdaki yara hala başımda yara YAŞASIN DİLİSKELESİ 💙🤍

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 94 queries in 0,408 seconds.