• -
1.555 views

Diliskelesispor’a Üzücü Haber!

Diliskelesispor’a Üzücü Haber!
15 Şubat 2017 09:50

Diliskelespor kulüp başkanı Kenan Yılmaz maddi imkansızlıklardan dolayı  istifa edeceğini açıkladı.

Yılmaz kulübe vermiş olduğu emek çabalardan ötürü üzgün olduğunu belirterek  diliskelesispor anılarından çekilmiş olduğu kupalı fotoğraflarını da yayınlayarak maddi imkansızlıklardan dolayı  istifa edeceğini sosyal medya hesabından açıkladı. Kulüp olmak üzere bir çok kişileri üzen bu haber taraftarları yasa boğdu.

İşte Kenan Yılmaz’ın sosyal medya hesabından istifa açıklaması:

“Her güzel şeyin bir sonu vardır !!! Bu kararı almak benim için kolay olmadı bu kadar emek ve çaba harcadığımız, evladımız hassasiyetiyle yaklaştığımız kulübü bırakma kararı kolay değildi. Değerli abim Aşkin Salihoğlu kulübü bana bırakırken bu işi hakkıyla yapabilirsin demişti inşallah onu haksız çıkarmamışımdır 🙂 Fakat bu kadar maddi imkansızlıklara buraya kadar yapılabiliyor insan. Kendi çabalarımız ve sağolsun yönetimde ki abilerimin kişisel bağlantılarıyla bulabildiğimiz maddi imkanlara bulabildiğimizden daha fazlasını başardık. Bu kadar imkanla bu denli başarı için fedakarlık yaparak sahaya çıkan futbolcu kardeşlerime ve onların özelinde almadan vermek nedir insanlara öğreten sevgili hocalarım Bedrettin Şimşek, İsmail Odabaşı ve Fatih Şimşek’e çok teşekkür ediyorum. Onları tanıdığım böyle hocalara başkanlık yaptığım için çok mutluyum. Zaten bu görevi bırakırken en çokta onları yüz üstü bırakıyormuş gibi hissetmenin verdiği üzüntü var.
Bu süre zarfında Dilovası’nı ve Diliskelesini en iyi şekilde temsil etmek ve buranın gençlerine faydalı olma amacı ile yola çıkmıştık. Bugüne kadar bunun ne kadarını başardık bilmiyorum Ama bunun için samimi olarak çalıştık. Yaptıklarımızda, yapamadıklarımızda bizim günahımız ve sevabımız olarak kalsın.
Yola çıkarken ve yönetimi kurarken sevgili abilerim Nihat Kocabay, Sinan Yaşar Mehmet Emin Arslan, Birol Köse, Halil Turgut’a sonsuz teşekkür ederim. Beni kırmayıp yönetime girip ellerinden geleni yaptılar. Ve bu başarıda benden daha çok hakları ve emekleri var.
Son olarak başından beri bize destek olan başkanımız Ali Toltar’a çok teşekkür ederim. Ayrıca sevgili abim Hamza Şayir’a, Osman Aktaş ve Mevlüt Kaya’ya, Kadir Kocaman ve Fetullah Kocaman’a, değerli abilerimiz, Ercan Dursun, Murat Dursun ve Yasin Akın’a her maçta yanımızda olan taraftarlarımıza. Yine Diliskelesi sevdalısı Kerim Coşkun abime her maçta tribünde yerini alan Özkan Özgürler abime, siyah poşetliler derneğine kısacası bu kulübe bir bardak su kadar faydası dokunan herkese çok çok teşekkür ederim.
Şimdi Diliskelesispor başkanı olarak son iki maçımıza ve çok güzel bir şampiyonluk kupasına hazırlanacağız. Gerçekten gururla ve büyük bir mutlulukla yaptım. Bizden sonra gelecek insanların önünüde açmak için böyle bir karar aldık. Ayrıca kulübe verilmeyen desteğinde bizden kaynaklandığını düşünüyoruz. Böylelikle süpere çıkan süper bir kulübü bu işi yapacak arkadaşların talip olması anacıyla bırakıyoruz. İnşallah gerekli maddi destek bizden sonra gelir. Kime ne hakkım geçmişse helali hoş olsun. Sizlerde haklarınızı helal edin. Selametle…”pusulamarmara

Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar

Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve geceGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,484 seconds.