• -
15.370 views

Dilovası – Tavşancıl Puanları Paylaştılar

19 Aralık 2017 18:39

B Grubu’nda kümede kalma mücadelesi veren iki ekip Dilovası Belediyespor ve Tavşancılspor’un mücadelesi 2-2 sona ererken, bu sonuç iki takımada yaramadı.

DİLOVASI SKORU KORUYAMADI

B Grubu’nda kümede kalma mücadelesi veren Tavşancılspor ile Dilovası Belediyespor Tavşancıl Salih Gün Stadı’nda karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan Dilovası Belediyespor 15. dakikada Muhammet’in golü ile ilk yarıyı 1-0 önde bitirdi. İkinci yarı atakları sıklaştıran Dilovası Belediyespor 60. dakikada Muhammet’in golü ile farkı ikiye çıkardı.

OSMAN KIZARDI

Osman 75. dakikada gördiği ikinci sarı kartla takımını 10 kişi bıraktı. Rakibini 10 kişi kalmasını fırsat gören ev sahibi ekip Tavşancıl spor Kerim’in 83 ve 87. dakikalarda attığı gollerle maçtan bir puanla ayrıldı. Tavşancıl spor 12 puanla sekizinci, Dilovası Belediye spor 11 puanla dokuzuncu sırada yer aldı.

İKİ TAKIM HER TÜRLÜ KAYBETTİ

Maç esnasında Tavşancıl spor yöneticilerinden Orhan Aydemir‘in ve Dilovası Belediye Spor Yedek kalecisi Ramazan Kılavlı‘nın Kırmızı kart görmesi saha içinde ki oyununda ritmini bozdu.

Takımların saha içinde olayları saha dışına taşıyarak futbol oynayandan çok oynamayanların tartışmasına şahit olduğumuz bir ortam doğurdu. pusulamarmara

TAVŞANCILSPOR: 2
DİLOVASI BLD: 2
STAT:Tavşancıl Salih Gün

GOLLER: Muhammet Dk 15 ve 60, Kerim Dk 83 ve 87

K.KART: Dk 75 Osman Durmuş,  Dk. 50 Ramazan Kılavlı (yedek kulübesinden gördü) Dilovası Belediye spor

 

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 96 queries in 0,973 seconds.