• -
412 kez görüntülendi

Dilovası’nda 3 bin öğrenci “Kesişme: Eren İyi ki Varsın” filminde

Dilovası’nda 3 bin öğrenci “Kesişme: Eren İyi ki Varsın” filminde
11 Ocak 2022 13:50

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Gebze Center AVM’de gösterime giren “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmine Dilovası’nda ki 3 bin öğrenciyi götürdü.

Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle yapılan ortak organizasyonla sinemaya götürülen Dilovalı öğrenciler, bir yandan sinema keyfi yaşarken bir yandan da Trabzon Maçka’da 11 Ağustos 2017’de, teröristlerle kahraman Mehmetçiğin girdiği çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in kahramanlık öyküsünü anlatan “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” film heyecanla izlediler.

Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, 3 bin öğrencinin sinemayla buluşması ve kahramanlık öyküsünün anlatıldığı “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filminin izlenmesini sağlayan Dilovası Belediye Başkanı Şayir’e sosyal medyadan övgüler yağdırdı.

Balay yaptığı paylaşımda “Teşekkürler Hamza Şayir Başkan. Belediye başkanımız sayın Hamza Şayir “Kesişme; iyi ki varsın EREN” filmi için öğrencilerimize Gebze sinemalarında salon kapattı. İlçemizde bulunan tüm ortaokul ve liselerimizden filmi izlemek isteyen yaklaşık 3000 öğrencimizi belediye başkanımız sayesinde İYİ Kİ VARSIN EREN filmine götürüyoruz. Bugünkü izleyiciler; Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulu ve Şehit Mehmet Kocabay Ortaokulumuz. İyi ki varsın EREN. İyi ki varsınız Hamza Başkan…” dedi.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 108 queries in 1,096 seconds.