• -
14.799 views

Dostluk Kazansın

Dostluk Kazansın
7 Ekim 2017 13:48

2017-2018 yılı Kocaeli süper amatör ligde mücadele eden Dilovası Belediyespor ve Tavşancılspor takımı 4.haftada Şehit Nihat Karataş Standın da saat 16:00 da karşı karşıya gelecek.

Kocaeli süper amatör ligi B gurubunda mücadele eden iki temsilcimiz Dilovası Belediye spor ve Tavşancıl spor şimdiye kadar ligde istediklerini bulamayan iki takım görüntüsü veren Dilovası Belediye spor puan sıralamasında 7. sırada Tavşancıl Spor ise ligin son sırasında devam ediyor.

DİLOVASI BELEDİYE SPOR 

Üç haftada 2 beraberlik 1 yenilgi alan Dilovası temsilcisi galibiyete hasret bir şekilde lige devam ediyor. Dilovası Temsilcilerin den Diliskelesi ve Tavşancıl’dan fazla transfer yapan Dilovası Belediye Spor ligde istediğini halen bulamadı. Tavşancıl sporla oynayacağı Derbi de tek hedefi galibiyet.

TAVŞANCIL SPOR

Puana hasret bir lig sürdüren Tavşancılspor mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağı maça eksiksiz başlayacak. Deplasmanda Dilovası sporla oynayacağı derbi de puanla tanışmak isteyen Tavşancıl spor bütün kozlarını sergileyeceğini gösteriyor.pusulamarmara

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, gökyüzü, açık hava ve doğa

LİGDE OYNANACAK DİĞER KARŞILAŞMALAR

 

 

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 92 queries in 0,384 seconds.