• -
925 views

Emre Mor’u Liverpool ve Southampton İstiyor

Emre Mor’u Liverpool ve Southampton İstiyor
19 Haziran 2017 11:49

Borussia Dortmund’da bu sezon fazla forma şansı bulamayan Emre Mor’u Liverpool ve Southampton kiralamak istiyor.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın gündeminde yer aldığı belirtilen Borussia Dortmund’un genç yıldızı Emre Mor’a Liverpool’un ardından bir başka Premier League ekibinin de talip olduğu kaydedildi.
İngiliz basınında yer alan haberde, Emre Mor’un daha fazla süre almak için gelecek sezon başka bir takımda oynamak istediği ve Borussia Dortmund’un da buna onay verdiği ifade edildi.
Southampton’ın Emre Mor’u kiralık olarak kadrosuna katmak istediği vurgulandı.
SOCIEDAD DA İSTİYOR

Southampton’ın yanı sıra La Liga ekibi Real Sociedad’ın da 19 yaşındaki yıldız ile ilgilendiği ancak Emre’nin hangi takımda oynayacağı ile ilgili son kararın henüz verilmediği ifade edildi.
Liverpool’un da Emre Mor’u istediği hatırlatılırken, Southampton ile yaşanan Virgil van Dijk krizi sonrasında, iki kulüp arasındaki gerilimin Emre Mor’un transferi nedeniyle daha da artabileceği vurgulandı.
MENAJERİ: FB-GS-BJK KİRALAMAK İSTİYOR

Öte yandan Emre Mor’un menajeri Muzzi Özcan, milli yıldızın transferine ilişkin TRT Spor’a yaptığı açıklamada, “Türkiye’den Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ilgileniyor. Ama üç kulüp, Dortmund’a henüz teklif yapmadı. Çünkü bizim kararımızı bekliyorlar. Üçünün de düşüncesi Emre’yi kiralamak. Zaten bonservis bedelini ödemeleri mümkün değil.” demişti.
Özcan, “Dortmund, başka bir kulüpte kiralık oynamasına da kesinlikle karşı değil. Bu yüzden başka kulüplerle görüşmemize izin verdi. Emre milli takımdan yeni döndü. Oturup, konuşacağız ve bir karar vereceğiz. İspanya ve İngiltere’den bize ve Dortmund’a teklifler yapıldı.” demişti.
Kaynak: Sporvadisi.com

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,408 seconds.