• -
1.206 views

Flaş Karar!

Flaş Karar!
27 Şubat 2017 13:01

Diliskelespor kulüp başkanı Kenan Yılmaz’dan flaş karar.

Diliskelespor kulüp başkanı Kenan Yılmaz maddi imkansızlıklardan dolayı  istifa edeceğini açıklamıştı.İstifa haberini alan taraftarlar evinin önüne akın etmişti. İstifa etmesini istemeyen taraftar bu kez güzel haberle ilkildiler.

İstifa haberinden sonra Diliskelesispor – Taşköprüspor maçı oynandı.Diliskelespor kulüp başkanı Kenan Yılmaz 23 Şubat’ta Taşköprüspor ile yaptıkları son maçta 5-3 galip gelerek şampiyon olarak başarılarına başarı katmışlardı. Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar şampiyonluğun hemen sonrasında sıcak sıcağına o akşam bir çok kişilerin gözü önünde Diliskelespor kulüp başkanı Kenan Yılmaz’a  “devam demi başkan” diye söz almıştı. Taraftar ve sporcular büyük coşku ile karşılamış “büyük başkan” sloganları atmıştı. Bu olaydan 3 gün geçtikten sonra Yılmaz şahsi sosyal medya hesabından şampiyonluğun yaşandığı akşamdan fotoğraf kareleri paylaşrak istifasını “Toparlanın ! Gitmiyoruz” sözleriyle geri aldığını açıkladı.

İşte o paylaşım;

“Toparlanın ! Gitmiyoruz…
Biz çok büyük bir aile falan değiliz. Biz çok güzel bir aileyiz. Zaten bu takımı bu kadar başarılı kılanda bu güzel insanlar, güzel niyetle, güzel işler yapıyorlar. Kimsenin başarısızlığını ne istedik ne de bunlarla sevindik. Bizler güzel insanlar yetişmesine yardımcı olmak için yola çıktık artık ne kadarını başarabildiysek kendi hesabımıza kar olarak kalsın. Bu hafta çok güzel bir müsabaka sonucu tanıdığım en beyefendi insanlardan biri olan Yasin Sönmez beyin takımı Taşköprü Birliksporu 5-3 skorla geçerek sezona veda ettik. Taşköprü Birlikspor yönetimi, teknik heyeti ve sporcularına teşekkür ediyor. Yeni sezonda kendilerine başarılar diliyorum.
Son hafta şampiyonluk maçımızda bizleri kırmayarak maçımıza gelip bizlere Şeref veren Dilovası Kaymakamımız Sayın Mustafa Asım Alkan Beye, öğrencisi olmaktan gurur duyduğum Dilovası Belediye başkanımız Sayın Ali Toltar Beye, Ak parti ilçe başkanımız Sayın Osman Akbulut Bey ve yönetimine, Kocaeli amatör spor kulüpleri federasyonu Başkanı sayın Murat Aydın Bey ve yönetimine, Dilovası Belediye Başkan yardımcım Sayın Muhiyettin Gültekin beye, Dilovası ilçe spor müdürümüz sayın Murat Babaoğlu’na Dilovası Bingöllüler derneği ve Dilovası Dernekler Federasyonu başkanı sayın Ercan Güneş Beye, Şayir mühendislik sahibi ve hayırsever insan Dilovası’nın en kıymetli iş adamlarından değerli abim Hamza Şayir’e, Dilovası Belediyespor başkanı abim Recep Laç’a, Tavşancılspor yönetimi ve teknik ekibine, Çerkeşli sporun genç ve samimi başkanı kardeşim Mustafa Erdem’e, şampiyonluk gecemizde ve sezon içinde bizlere katkısını ve desteğini eksik etmeyen Dilovası Belediyesi Kültür ve sosyal işler müdürü Değerli abim Ayhan Akbulut’a, bir adam bir adamın arkasında nasıl durması gerekiyorsa öyle arkamda duran bununlada kalmayıp en ufak bir şekilde tereddüt etmeden beni teşvik eden sevgili abim, örnek insan Dilovası Belediyesi Basın, yayın ve halkla ilişkiler müdürü Nihat Kocabay’a, her sıkıştığımızda abiliği, tecrübesiyle bize yol gösteren desteğini eksik etmeyen Dilovası Belediyesi yazı işleri müdürü Mehmet Emin Arslan dayıma, Diliskelesi aşığı bütün bir sezon antrenman veya maç kaçırmayan insan kalbi, gönlü güzel insan arkamda dim dik duran abim Sinan Yaşar’a, dayı lakabının kendisine çok yakıştığı ona dahi futbolu sevdirdiysem gerçekten büyük iş yaptığıma inandıran insan sevgili Nevzat Akagündüz abime, bize maddi ve manevi katkısı büyük olan değerli Mevlüt Kaya ve Osman Aktaş beylere, Fetullah ve Kadir Kocaman beylere, Yasin Akın bey’e, Murat Dursun Beye, Ercan Dursun Beye, en büyük taraftarımız Orhan Kaya amcama ve küçük kardeşim Emre Toprak’a tabi ki deplasman, iç saha demeden bizleri yalnız bırakmayan büyük iskele taraftarına çok teşekkür ederim.
İnsanı ayakta tutan en büyük güç ailesidir bu yüzden bana hep inanan hep destek olan sevgili eşim Sevgi Yılmaz’a, anneme,ablalarım Züleyha Aktaş ,Ayşe Metin’e, Neşe Çiçek’e ve abim Orhan Yılmaz’a çok teşekkür ederim. İyiki sizlerin kardeşiyim…
Ve başarının asıl sahipleri sevgili hocalarım Bedrettin Şimşek, Ismail Odabaşı, Fatih Şimşek ve Diliskelesisporun karakterli futbolcuları bu başarı tamamen sizindir. Hepinizin ayaklarına yüreklerine sağlık. Siz isterseniz sizin karşınıza çıkabilecek bir rakip tanımıyor, bilmiyorum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Bilindiği üzere bir müddet önce maalesef görevi bırakma kararı almak zorunda kalmıştım. Bu Benim için bir sevgiliden ayrılmak gibi olmuştu Fakat değerli Belediye başkanımız Ali Toltar bey ve ilçe başkanımız sayın Osman Akbulut bey Diliskelesispora sahip çıkarak göreve devam etmemi ve önümüzde ki sezon Diliskelesispora tam destek verecekleri sözünü verdiler. Onların bu sözlerinden sonra Benim bu büyüklerimin sözlerinin üstüne söz söylemek haddime değil. İnşallah destekleriyle seneye çok daha iyi bir Diliskelesispor izlettireceğiz. Bu yüzden son söz olarak diyorum ki…” dedi. pusulamarmara

Görüntünün olası içeriği: 22 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, yürüyen insanlar, ayakta duran insanlar, gece ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar, içecek ve iç mekan

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,557 seconds.