• -
96 kez görüntülendi

Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar

Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar
17 Şubat 2021 16:22

Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar peş peşe yaşanan intihar vakalarına dikkat çekerek,iktidarın gerçekleri gizlemek amacıyla suni gündemler oluşturduğunu söyledi.
Gerek Kocaeli’de gerekse ülke genelinde intihar vakalarının arttığına dikkat çeken Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar, “İktidar her ne kadar inkar etmeye ya da gündemi değiştirip hayatın gerçeklerini yok saymaya çalışsa da, Türkiye’de uzun süredir ağır bir ekonomik kriz yaşanıyor.
İşsizlerin, geçim sıkıntısı yaşayanların, borcunu ödeyemeyenlerin ve işsiz kalma korkusuyla çalışanların sayısı her geçen gün artıyor. Gün geçmiyor ki bir intihar haberi duymayalım. Ülkenin gerçeklerinden tamamen kopuk iktidar ise bir gün 2010 yılından beridir bir türlü trafiğe çıkamayan
yerli otomobil üretiyor, bir gün doğalgaz buluyor, bir gün anayasa yapıyor, şimdide uzaya gidiyor.
Vatandaşa hayal pompalamayı bırakın artık. TÜİK’in üzerinde oynadığınız, kendinizin bile inanmadığı verileri bile ülkenin ne hale geldiğini gösteriyor. Gelecekten umudunu yitiren gençlerimiz intihar ediyor intihar” dedi. Uçar, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen ülkenin bu sıkıntıları aşacak imkanlara sahip olduğunu belirterek, tek çözümün sandık olduğunu biran önce seçime gidilmesi gerektiğini söyledi.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,305 seconds.