• -
763 views

GÖLCÜK’TE FAHİŞ FİYAT VE STOKÇULUĞA İZİN YOK

GÖLCÜK’TE FAHİŞ FİYAT VE STOKÇULUĞA İZİN YOK
9 Mart 2022 18:56

Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşları mağdur olmaması adına fahiş fiyat artışı ve stokçuluğa karşı market denetimlerine devam ediyor.

Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fahiş fiyat ve stokçuluğa karşı denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Ekipler; son günlerde vatandaşlardan gelen özellikle yağ fiyatlarındaki artık ve stokçuluk yapıldığı yönünde şikâyetlere yönelik denetimlerini sıklaştırdı. Kocaeli Ticaret İl Müdürlüğü, Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü iş birliğinde yapılan denetimlerde ekipler; ilçe genelinde tüm marketleri tek tek gezerek; vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına raflarda ve depo kısımlarında incelemelerde bulundular.


DENETİMLERDE VATANDAŞLARA BİLGİLER VERİLDİ

Zincir marketler başta olmak üzere tüm marketleri denetleyen ekipler, denetimlerde şikâyetlerini ileten vatandaşlara da çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Denetimlerde ekipler; etiket fiyatı ile kasa fiyatı arasında fark olup olmadığını kontrol ederek, ürünlerin son kullanma tarihlerini de inceledi.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,389 seconds.