• -
12.097 kez görüntülendi

İmparator İbrahim Tatlıses: Tayyip Erdoğan için ölürüm

İmparator İbrahim Tatlıses: Tayyip Erdoğan için ölürüm
21 Haziran 2019 11:13

Kendi kebap salonunda siyaset ve iş dünyasından isimleri ağırlayan İbrahim Tatlıses, yaptığı konuşmada “Memleketim için ölürüm, Tayyip Erdoğan için ölürüm” dedi.

Siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri, sanatçı İbrahim Tatlıses ve oğlu Ahmet Tatlıses’in ev sahipliğinde, Tatlıses Kebap Seyrantepe’de bir araya geldi. Toplantıda konuşma yapan Tatlıses, ülkesine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisinden bahsetti.

SİYASİ İSİMLER BİR ARAYA GELDİ
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve iş adamlarının katıldığı toplantıda gündem, yenilecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri oldu.

“TAYYİP ERDOĞAN İÇİN ÖLÜRÜM”
İbrahim Tatlıses tüm konuklarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “Urfalı ciğerci Ahmet’in oğluyum ötesi yok. Memleketim için ölürüm, Tayyip Erdoğan için ölürüm. Onun için buradayım. Destek için buradayım. Bana göre İstanbul sadece İstanbul değil, dünyanın başkentidir. Dünyanın gözü İstanbul’da, gelin İstanbul’a kötü gözle bakan herkesin gözünü kör edelim. Kötü gözle bakmasınlar, iyi gözle baksınlar.” ifadelerini kullandı.

“BAŞKAN TAYYİP OLMASAYDIK HEPİMİZ HAİN OLURDUK”
Gönlünün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olduğunu vurgulayan Tatlıses, şunları kaydetti:”15 Temmuz’da olmasaydı Başkan Tayyip, şimdi hepimiz olmuştuk hain. Çünkü vefalı adam. Almanya’da en son yoğun bakımdan çıkıyorum, kulağıma telefon dayıyorlar, Başkan. Amerika’da telefon alıyorum, Başkan. Nerede arıyorsam Başkan, anamın cenazesinde Başkan, ne yapıyorsam Başkan. Mevlütlerde, ölülerde sıranın en başında, camilerde Kuran okuyan Başkan. Böyle bir adam yok. Gel de bu adamın peşinden gitme. Ben gidiyorum arkadaş, sözü olan varsa söylesin. Benim tarafım belli.”

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 91 queries in 0,381 seconds.