• (Alış) 0 TL
    • (Satış) 0 TL
    • (Alış) 0 TL
    • (Satış) 0 TL
35.093 views

“ISRARLA, KARARLILIKLA VE BÜYÜK BİR İNANÇLA DİYORUM Kİ”

“ISRARLA, KARARLILIKLA VE BÜYÜK BİR İNANÇLA DİYORUM Kİ”
12 Kasım 2018 13:24

Eski Dilovası Dernekler Federasyonu ve Dilovası Bingöllüler Derneği Başkanı Ercan Güneş onlarca insanın katılımıyla aday adaylık başvurusunu gerçekleştirdi. Adaylık başvuru dosyasını Dilovası Ak Parti İlçe başkanı Osman Akbulut’a teslim etti. Ercan Güneş, desteklemeye gelen vatandaşlara adaylığı ve destekleri konusunda konuşmalarda bulundu.Ercan Güneş Açıklamasında;
“31 Mart tarihine kadar yapılacak olan idareler seçimi öncesi sizlerle bir araya gelmekten oldukça mutlu ve bahtiyarım.
Mahalli idareler seçimlerine giden bu süreçte, bugünkü toplantımızın çok önemli bir özelliği bulunmaktadır.
ilçemizin yerel hizmetlerini sağlayacak, ufkunu aydınlatacak , önünü açacak ve huzura kavuşturacak güçlü nefesin startı bu anlarda itibaren bu salonda verilecek inşallah.

Israrla, kararlılıkla ve büyük bir inançla diyorum ki,
Durmayacağız beklemeyeceğiz, gecikmeyeceğiz ve asla ihmal etmeyeceğiz.

“HER PROBLEMİ KÖKÜNDEN HALLEDECEĞİZ”

Halkımızın her bir ferdiyle kucaklaşma zaruriyetini biliyoruz,

Ümit olup sevindireceğiz, güzel Dilovamızın halkı emin olsun ki, biz her meseleye karşı bir çaresi her soruna karşı bir önerisi olanlardanız.

Her güçlülüğün aşılacağına ve çözülmez denilen problemlerin kökünden hal olacağına inananlardanız,

Hiç yeise kapılmadık. Çünkü  Değişimin gücüne inanıyoruz.

Hepimizin bildiği üzere ilçemizin bazı yapısal meseleleri var.

Dilovasının gündemini meşgul eden yâda edecek her konuyu samimiyetle ve suhuletle ele alacağız.“GURUR VE ONUR DUYUYORUM”

Bu kutlu yolda Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere onun yol ve dava arkadaşlarına katılmaktan dolayı mutlu ve gururluyum.

Ak kadrolarımızla beraber ülkemizin, ilimizin ve ilçemizin kalkınmasına katkı sunma fırsatı yakaladığım için oldukça mutluyum.

Bu duygu ve düşüncelerle aday adayı olan tüm arkadaşlarıma partimizin çok değerli seçim süresince başarılarının devamını diliyorum.”

Bizim sözlerimiz, önerilerimiz, tekliflerimiz ve yapacaklarımız asla ve asla zaman aşımına uğramayacak değerdedir.

Çünkü Bizim anlayışımızda zamanın gerisine düşmek asla yok.

Sürekli olarak belleğimizi güncelliyoruz.

Anlayan,   Dinleyen,   Çağıran,   Coşan,   Koşan, Sevinen,   Üzülen,   Çalışan,  ve bekleyen herkesi ayrılmaz  bir bütün görüyoruz ve öylede yüreğimize basıyoruz.

Çünkü biz, Bir çift sözü olan herkese kapımızı ve gönlümüzü ardına kadar açanlarız.

Çünkü biz, Dilovası için yüreğimizi ortaya koyanlarız.

ERCAN GÜNEŞ KİMDİR?

1972 Bingöl doğumluyum, 1970 yıllardan bu yana Dilovası’nda ikamet ediyorum. Okulumu Dilovası’nda okumaktayım ve Anadolu üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Dilovası beni daha çok dernekler üzerinde yaptığım çalışmalar ile tanır.
Siyasete ilk adımımızı 1995 yılında Anavatan Partisi Dilovası Gençlik Kolları Başkanı olarak attık. Çok güçlü bir gençlik yapılanmasıyla 1999 yerel seçimlerini büyük bir oy farkı ile kazandık.  Seçimlerin kazanılmasında gençliğin çok büyük katkısı oldu. Seçimlerin hemen sonrasında da siyaset hayatımızı sonlandırmış olduk.  Çeşitli Sivil Toplum Faaliyetlerinde aktif bulunduk. 2010 yılında Dilovası Bingöllüler ve 2013 yılından itibaren de Dilovası Dernekler Federasyonu Kurucu Genel Başkanlığı görevlerinde bulundum.pusulamarmara

 

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 92 queries in 0,455 seconds.