• -
725 views

Kesenin Ağzını Açtılar

Kesenin Ağzını Açtılar
24 Mayıs 2017 13:06

Bundesliga’yı 2. sırada bitiren Red Bull Leipzig, transfer listesine giren Galatasaray’ın Portekizli yıldızı Bruma’ya 15 milyon Euro teklif etti.

Galatasaray’da bu sezon perofrmansıyla göz dolduran Bruma’ya ilk talip Alman ekip Leipzig oldu.
SÜRPRİZ TEKLİF 15 MİLYON EURO

Portekiz basınında çıkan habere göre, seneye doğrudan Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Leipzig’in transfer listesinin ilk sırasında Bruma var. Alman kulübünün, Galatasaray ile sözleşmesini bir türlü yenilemeyen Bruma için sarı kırmızılı takıma 15 milyon Euro teklif edeceği belirtildi. Leipzig’in Portekizli yıldıza ise yıllık 6 milyon Euro değerinde 5 senelik bir sözleşme teklif edeceği iddia edildi.
MENAJERİNDEN FLAŞ İTİRAF

Bruma ile ilgilenen tek takımın sadece Leipzig olmadığını ifade eden Portekiz basını, başta Tottenham olmak üzere birçok Premier Lig takımının 22 yaşındaki futbolcunun peşinde olduğunu kaydetti.
Bruma’nın menajeri Catio Balde ise Portekiz basınına yaptığı açıklamalarda Galatasaray ile anlaşamadıklarını ilk kez açıkladı. Balde, “Galatasaray, Bruma’nın sözleşmesini yenilemek istedi. 4 yıllık bir teklif sundular ancak 25 milyon Euro’ya serbest kalır maddesi eklemek istediler. Biz de bu nedenden dolayı anlaşamadık ve masadan kalktık” dedi.

Kaynak: Sporvadisi.com

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 93 queries in 1,163 seconds.