• -
205 kez görüntülendi

Okul Aile Birliği Başkanları ile Buluştu

Okul Aile Birliği Başkanları ile Buluştu
24 Eylül 2021 17:09

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Okul Aile Birliği başkanları ile görüştü.

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ilçede bulunan okulların sıkıntıların çözümü için Okul Aile Birliği başkanları ile görüştü. Eğitime her zaman önem verdiğini vurgulayan Şayir, her zaman eğitim için destek vereceğini belirtti.

“EĞİTİM DEĞİŞTİRECEKTİR”

Eğitim konusunda öğrencilere kırtasiye malzeme yardımı, ücretsiz okul servisi, montessori sınıfı, zeka oyunları sınıfı, kodlama sınıfı, okul yenileme , anaokulları gibi bir çok konuda hizmet veren başkan Şayir; “Dilovası, eğitimde ilk sıralarda yer alsın istiyoruz. Geleceğimizin kaderini eğitim değiştirecektir. Risk aldık almaya devam edeceğiz. Yeter ki çocuklarımızın yüzü gülsün. Aileler yetiştiremediği yerde biz varız. Yüklerini hafifletmeye çalışıyoruz. Herkes okusun! eşit şartlarda okusun. Nifak tohumları ekmeden hizmet yapıyoruz. Sizlerde bizlere, Büyükşehir başkanımıza, Cumhurbaşkanımıza dua edin, destek verin. “dedi.

“ANTİ-COVİD BOYASI KULLANILACAK”

“Aileler müsterih olsun. Okullarda boyama işlemleri için yeni bir seri üretildi. Covid‘e karşı etkili iç cephe boyası Covid 19 virüsünün duvarlarda tutunmasına %99,99 engel olan, etkisi onaylı Elegans Anti-Covid Covid 19 virüsüne karşı etkisi onaylı Elegans Anti-Covid, pandemiyi iç mekan duvarlarından uzak tutuyor. Covid beslemeyen, tutmayan boyayı pilot okulumuzu boyamada kullanacağız. “

“LAF OLSUN DİYE DEĞİL”

“Tiyatro, açık hava sinemaları, yarı olimpik havuz yaptık. Çocuklarımız için yaptık. Eğitim için elimizden geleni yapıyoruz. Büyük ilçelere göre 5 açık havuz ile hizmet verdik. Çocuklarımız ruhsal olarak da bedensel olarak da güçlensin. 940 bin öğrencimize burs verdik vermeye devam edeceğiz. Çünkü bölgemizin en büyük sorunu acil vakamız eğitimdir. Laf olsun diye değil gerçek anlamda sizlerin de desteği ile yapıyoruz. “dedi.

Program sonunda Okul Aile Birliği Başkanlarının okulları ile ilgili sıkıntılarını dile getirdi. Başkan Şayir, bizzat kağıt kalem ile not aldı. Akşam yemeğinde ağırlanan Okul Aile Birliği başkanları ilk defa böyle bir buluşma için toplandıklarını ve memnuniyetlerini dile getirdi.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 92 queries in 0,358 seconds.