• -
150 kez görüntülendi

Osmangazi Köprüsü’nde intihar! Gencin atlamadan hemen önce çektiği video, olayın nedenini ortaya çıkardı

Osmangazi Köprüsü’nde intihar! Gencin atlamadan hemen önce çektiği video, olayın nedenini ortaya çıkardı
26 Kasım 2022 13:38

Kocaeli’de aracını Osmangazi Köprüsü’nde durdurarak denize atlayan gencin kimliği belli oldu. Denize atlamadan sosyal medya hesabı üzerinden son bir video paylaştığı ortaya çıkan genç, bir kadın yüzünden psikolojisini yitirdiğini söyleyerek “Bak tehdit tehdit diyordun, şimdi mezarıma gelirsin. Bu son mesajım, herkes hakkını helal etsin. Bakın şimdi o kız benim hayatımı, ailemi yaktı. Bir kız için değer mi demeyin. Ne yapayım. Psikolojimi yitirdim” dedi.

Dilovası ilçesi Osmangazi Köprüsü’nde Y.K. isimli şahıs, Osmangazi Köprüsü üzerinde aracını durdurarak denize atladı. Olayı gören vatandaşlar, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye sahil güvenlik, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

BULUNMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, denize atlayan Y.K.’yı bulabilmek için çalışma başlattı. Sahil güvenlik ekipleri tarafından 3 tekne ile ayrı noktalarda arama yapıldığı öğrenildi.

“BİR KIZ İÇİN DEĞER Mİ DEMEYİN”
Öte yandan, Y.K.’nin köprüden atlamadan önce sosyal medya hesabından bir video paylaştığı ortaya çıktı. Videoda bir kadın yüzünden psikolojisini yitirdiğini söyleyen Y.K., “Bak tehdit tehdit diyordun, şimdi mezarıma gelirsin. Bu son mesajım, herkes hakkını helal etsin. Bakın şimdi o kız benim hayatını yaktı. Bir kız için değer mi demeyin. Ne yapayım. Psikolojimi yitirdim.” dedi.

Bursa 3. sayfa haberi | Osmangazi Köprüsü'nden atlayan şahsın kimliği belli oldu
Bursa 3. sayfa haberi | Osmangazi Köprüsü'nden atlayan şahsın kimliği belli oldu

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 103 queries in 1,002 seconds.