• -
2.154 views

Tavşancıl’ı Yine Tüm Türkiye Duyacak

Tavşancıl’ı Yine Tüm Türkiye Duyacak
22 Temmuz 2017 14:55

Bu sezon BAL’ı hedefleyen Tavşancılspor iç transferde fire vermedi. Dış transferde nokta atışlar yaptı. Orhan Aydemir, “BAL’a giden yol uzun ince bir yol. Her hamlemizin sebebi var” dedi

Önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’e yükselmeyi mutlak hedef olarak önüne koyan Tavşancılspor iç transferi firesiz tamamladıktan sonra dış transferde de nokta atışlar ile takımını güçlendirdi.

Osman Durmuş ile Dün Anlaşıldı

Yeşil beyazlılar uzun süredir görüştükleri Dilovası Belediyespor’un forvet oyuncusu Osman Durmuş’u da dün renklerine kattı. Tecrübeli futbolcu Tavşancılspor Futbol Şube Sorumlusu Orhan Aydemir ve Yardımcı Antrenör Özcan Arslan ile.

Dış transfer atağını Hereke Yıldızspor’un BAL tecrübeli futbolcusu Eren Dal (soldaki) ile başlatan Tavşancılspor, 10 numaralı forma için 10 numara transfere imza attı.

Oğuzhan Bayoğlu’nu renklerine kattı. BAL tecrübesine sahip Oğuzhan Bayoğlu; Kulüp Başkanı Mehmet Servet Akkor ve Yardımcı Antrenör Özcan Arslan ile.

Forvet Arkası İçin Emre Özbay ile Görüşülüyor

Süreç içinde stoper mevkii için Barış Tan, kale için Samet Tolunay ile anlaşan Tavşancılspor forvet arkası mevkii için Emre Özbay ile görüşmelerini sürdürüyor.

Bolu Kampı 25 Ağustos’ta Başlayacak

Tavşancılspor Futbol Şube Sorumlusu Orhan Aydemir yeni sezon için idmanlara ağustos ayının ilk haftası başlayacaklarını, 25 Ağustos’ta ise kamp için Bolu’ya gideceklerini söyledi.  Hedefleri doğrultusunda adımlarını çok sağlam attıklarını kaydeden Aydemir şunları söyledi:

Hangi Hamleyi Yapıyorsak Sebebi Var

“Geçen sezon kendi arasında oynama alışkanlığını edinmiş ve oturmuş bir kadroyu, eksikliği duyulan arkadaşları takviye ettik. Bölgesel Amatör Lig tecrübesine sahip arkadaşlarımızı da takıma kattık. Hangi hamlede bulunuyorsak sebebi var.

Adı BAL. Statüsü Zehir

Bu sezon çıkmayı hedefledimiz Bölgesel Amatör Lig kısaltılmışı BAL olsa da statüsüyle zehir gibi bir lig. BAL’da ve BAL’a bağlı olarak SAL’da statü henüz açıklanmadı. Ancak Derincespor’un 3’ncü Lig’den düşmesi nedeniyle bu sezon Kocaeli’nin beş takımı bu ligde mücadele edecek.

BAL için BAL Takımıyla Baraj Maçı Oynayabiliriz

İki sezon önce olduğu gibi yine iki ayrı gruba dağılacaklardır. Bu koşullarda ilimizden Süper Amatör Lig Yükselme Grubu şampiyonu BAL’a direk yükselebilir. Sürpriz bir statü ile BAL’dan gelecek bir takımla baraj maçı da oynayabilir. Yükselme grubunu ikinci sırada bitiren takımın baraj maçı oynayacağı ise neredeyse kesin.

Uzun İnce Bir Yol

BAL’a giden yol, uzun ince bir yol. Önce klasman grubunu ilk üçte, sonra yükselme grubunu zirvede veya ikinci sırada tamamlamak zorundayız. Yetmeyebilir. Bu sezon BAL’da mücadele eden bir Kocaeli takımıyla baraj maçı oynamak zorunda kalabiliriz. Bolu’da kamp yapmaktan nokta transferlere kadar tüm hamlelerimiz bu olasılıklar üzerinden gidiyor.

Tavşancıl’ı Yine Tüm Türkiye Duyacak

Camiamızın gönlü rahat olsun. Köklü bir geçmişi ve deneyimi olan Tavşancılspor Kulübü olarak takımımızı önce BAL’a ardından geçtiğimiz yıllarda mücadele ettiği 3’ncü Lig’e yine yükselteceğiz. O dönem Gebze’nin beldesi Tavşancıl’ı Türkiye duymuştu. Önümüzdeki yıllarda Dilovası’nın mahallesi Tavşancıl’ı yine tüm Türkiye duyacak, bilecek.”

Barış Tan da bu sezon yeşil beyazlıların başarısı için ter dökecek. Tecrübeli stoper Tavşancılspor Futbol Şube Sorumlusu Orhan Aydemir ve kulüp yönetiminden, aynı zamanda transfer komitesi üyesi Kemal Ak ile.

Celal Kurhan bu sezon da Tavşancılspor’da forma giyecek.

Enes Tatlıdilli iç transferden anlaşması süren tecrübeler arasında yer edindi.

Geçen sezon Tavşancılspor forması giyen Fikret Ataseven askerlik görevi nedeniyle mecburi ara verdi.

Tavşancılspor önce iç transferi firesiz olarak tamamladı. Hasan Şahin’in de aralarında bulunduğu geçen dönemin futbolcuları ile nikah tazeledi. Ardından nokta atışlar ile dış transfere yöneldi.

Geçen sezon takım kaptanlığı yapan Şahin Atmaca bu sefer takımın dümenini BAL’a kıracak. Atmaca; Orhan Aydemir ve Kemal Ak ile.

Kerim Ak bu sezon da yeşil beyazlılarda devam edecek.

Dilovası’nda yetişen kaleci Oğuz Çomak bu sezon Tavşancılspor kalesini korumak için forma fırsatı kollayacak.

Ramazan Girgin geçen sezon da Tavşancılspor’da idi.

Orhan Aydemir iç transferde yeniden anlaştıkları Samet Tolunay’ın takıma bu sezonda önemli katkıları olacağına inandığını söyledi.

Yine iç transferde nikah tazelenen isimlerden Serdar Doğancı; Orhan Aydemir ve Kemal Ak ile.

Geçen sezonki performansı beğenilen Tahsin Durmuş bu sezon da yeşil beyazlı formayla şampiyonluk mücadelesi verecek.

gebzegündemblog

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,388 seconds.