• -
795 views

Yalova İMES’i Süheyl Erboz Yönetecek

Yalova İMES’i Süheyl Erboz Yönetecek
11 Nisan 2017 13:10

İMES OSB’nin uzun yıllar başarıyla görevini yürüten Yönetim Kurulu Başkanı Süheyl Erboz, geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonrası görevi Başkan vekili İrfan Küçükay’a devretti.

İMES OSB’nin kurucu başkanlarından Süheyl Erboz, uzun yıllar başarıyla yürüttüğü başkanlık görevinin başkan vekili İrfan Küçükay’a devretti. Erboz’un yaklaşık iki yıldır Yalova’da kurulma çalışmasını sürdürdüğü yeni OSB’nin başına geçeceğinden dolayı İMES OSB Başkanlığı görevini Küçükay’a bıraktığı öğrenildi.

DİRENÇ ÖZDEMİR’DE YENİ OSB’YE GİDİYOR

İMES OSB’de Süheyl Erboz’un ardından yine başarılı çalışmalara imza atan İMES OSB Bölge Müdürü Direnç Özdemir’in de görevini bırakacağı ve yeni açılacak olan OSB’de görevine devam edeceği öğrenildi.

irfan küçükay ile ilgili görsel sonucuİRFAN KÜÇÜKAY KİMDİR?

Beldeğirmeni Köyü Bozkurt-Kastamonulu olan İrfan Küçükay İstanbul doğumludur. Ortaokulu ve liseyi Kadıköy Maarif Koleji’nde ( bugünkü Kadıköy Anadolu Lisesi ) tamamlayarak 1976 yılında ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.

Askerliğini Kırıkkale’de Makine Kimya Endüstrisi Kurumunun silah fabrikasında üretilen G-3 Piyade ve MG-3 makinalı tüfeklerin kalite kontrolünden sorumlu yedek subay olarak yapmış ve  bu görevi esnasında Türk Silahlı Kuvvetleri Ar-ge departmanından Takdir Beratı almıştır. Halen İMES Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren ve revorver torna tezgahları üreten Mekay Makine Sanayi ve Tic Şti’ nin sahibidir. 1989-2011 yılları arasında İMES San. Sit.Yön. Krl. Bşk. Yard. görevini, 1993-1998 yılları arasında İMKO İstanbul Makine İmalcileri Küçük Sanat Kooperatifi Yön. Krl. Başkanlığı ve 1998 yılından bu tarafa da İMES OSB Yön. Krl. Bşk. Vekili görevini yürütmüş olan Küçükay, Nisan 2017 tarihi itibariyle İmes OSB Yönetim Kurulu Başkanıdır.

1995 yılı Genel Seçimlerinde Anavatan Partisi’nden Kastamonu Milletvekili adayı olan Küçükay çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. İrfan Küçükay evli ve iki çocuk babasıdır.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,424 seconds.