• -
297 kez görüntülendi

Yeni Yerinde

Yeni Yerinde
28 Haziran 2021 00:55

MHP Dilovası İlçe Teşkilatı’nın yeni ilçe binası açılışı dün gerçekleşen tören ile gerçekleşti.

Milliyetçi Hareket Partisi Dilovası İlçe Teşkilatı yeni hizmet bina açılışı geçtiğimiz gün yapıldı. İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz’ın ev sahipliğinde yapılan açılış törenine MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü de katıldı. Ak Partililerin de yoğun ilgi gösterdiği açılışa Ak Parti’li Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Gebze Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Kocagöz de katıldı.

MHP İlçe Başkanları, MHP Kocaeli Teşkilatları Kadın, Aile ve Engellilerden Sorumlu Baş Danışmanı Yasemin Kantar ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve yönetimi Geçmiş dönem Dilovası belediye başkanı Sn. Musa Kahraman, Gebze Türkav başkanı Sn. Ozan Özocak Muhtarlar, Mehmet Kara, Sait USTAER, Ebubekir ÖZAVCI, Alaaddin DURMUŞ, Şeref DÜZGÜN,Kenan KELEŞ, Sivil Toplum Kuruluşları, Kocaeli Ağrılılar dernekler federasyonu Ömer Yıldırım, Kocaeli Erzurumlular dernekler federasyonu Tekin Dursun, Tüm Karadenizliler derneği Ömer Yıldırım, Erzurumlular Derneği Cebrail Temiz, Giresunlular derneği Süleyman Ak, Derince Erzurumlular Derneği Avni Gözütok olmak üzere katılım sağlandı.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Açılışta konuşan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, katılımcıları selamlayarak konuşmasını başladı. Şayir, “Bizler ilçemizde var gücümüzle çalışıyoruz. Kimseyi ötekileştirmeden, kimseye haksızlık yapmadan ne gerekiyorsa onu yaptık. İlçe başkanlarımızla uyumlu çalışmalara imza attık. Bu açılış ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

“KÖYLERDE GÖRDÜK”
Açılışta konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “MHP Kocaeli il teşkilatı olarak heyecanlı bir gün yaşıyoruz. Köylerden geliyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’ın çalışmalarını kendi gözlerimizle köylerde gördük. Bugün Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in hizmetlerini gördüm. Değişen bir Dilovası var” dedi.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 93 queries in 0,372 seconds.