• -
8.549 kez görüntülendi

Yeniden Refah Partisi Çayırova

Yeniden Refah Partisi Çayırova
5 Ekim 2020 22:28

Yeniden refah partisi çayırova ilçe teşkilatı, ‘’İstanbul Sözleşmesi Öldürür’’ sloganıyla, İstanbul sözleşmesinin kaldırılması için basın açıklaması yaptı.
Yeniden refah partisi çayırova ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu basın açıklaması geniş bir katılımla gerçekleşti. Yeniden refah partisi genel başkan danışmanı ve Kocaeli il başkanı Mehmet Aras, genel
merkez STK ve halkla ilişkiler başkan yardımcısı Erhan Erdoğan, MKYK üyesi Uzm. Psikolog Miktad Ertem, Türkiye aile meclisi başkanı Adem Çevik ve çevre ilçelerin ilçe başkanlarının yanı sıra çok sayıda partili ve yoğun vatandaş katılımı gözlendi.
Basın açıklaması öncesi il başkanı Mehmet Aras ve MKYK üyesi Miktad Ertem’in öncülüğünde Fatih caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Yeniden refah partisi Çayırova ilçe teşkilatı, İstanbul sözleşmesinin yaşatmayıp öldürdüğünü esnaflara ve vatandaşlara anlattı.
Esnaf ziyaretleri ve vatandaş sohbetleri esnasında ekonomide ki kötü gidişat hakkında notlar alan Yeniden refah partisinin yöneticileri, Yeniden refah iktidarında yerli ve milli kaynaklarla bu gidişe kendilerinin dur diyeceklerini Çayırovalı vatandaşlara aktardılar.

Esnaf ziyaretleri sonrası, Özgürlük mahallesinde bulunan Mandıra Camii önünde basın açıklaması yapan parti heyetini, Çayırova halkının dikkatle dinlediği gözlerden kaçmadı. Partisi adına basın açıklamasını yapan Yeniden refah partisi Çayırova gençlik kolları başkanı Muhammet Kanat’tan sonra mikrofona davet edilen Türkiye aile meclisi başkanı Adem Çevik; ‘sözleşme adeta bir soykırım, resmen gelecek nesillerimizi kaybetmemizin üzerine inşa edilmiş ve hükümet vakit kaybetmeden bu sözleşmeden çekilmelidir’ dedi.

SÖZLEŞME KADINLARIMIZI KORUMUYOR”
Adem Çevik’ten sonra söz alan Yeniden refah partisi genel başkan danışmanı ve Kocaeli il başkanı Mehmet Aras, sözleşme imzalandıktan sonra kadın cinayetlerinde yaşanan artışa dikkat çekerek, net bir şekilde görülüyor ki bu sözleşme kadınlarımızı korumuyor ifadelerini kullandı.
Aras’tan sonra mikrofona çağrılarak söz alan MKYK üyesi Uzm. Psikolog Miktad Ertem, bu sözleşme kadınlarımızı korumak için değil, üçüncü cinsi yasallaştırmak için hazırlanmış bir zehirdir sözleriyle Çayırovalılara hitap ettikten sonra, partililer tarafından atılan sloganlar eşliğinde program sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 93 queries in 0,399 seconds.